Od 17.1.2024 už nejsme plátci DPH! Užijte si VÝPRODEJ SKLADU s kódem BEZDPH a udělejte nám místo na nové kousky! 💣🌪️

O nás

Jak jsme "upekly" VeKu, kdo všechno za touhle značkou stojí a jak to děláme? ;) všechno a možná i něco víc Vám tady prozradíme :)

 

 Začalo to úplně nenápadně, když jsme chtěly být s Terezkou pořád spolu. Po prvotním nošení v šátku jsem si koupila první nosítko na které jsem narazila, ale nesedělo a Terezka z něj velmi rychle vyrostla. A nápad byl hned na světě - ušijeme si ho! :)

Trvalo to sice několik dní šití a párání, ale ta radost, když jsme to zvládly, stála za to! Ta se násobila, když přicházely z různých stran pochvaly a prosby o ušití nosítek pro kamarádky a známé z okolí. Chtělo to několik dalších pokusů, výmyslů, vychytávek a nápadů (spousta z nich taky přicházela a stále přichází přímo od vás a moc vám za ně děkujeme :) ) ale hlavně velkou dávku odvahy se do toho vůbec pustit, ale ve dvou se to lépe táhne. Spojily jsme naše jména a vznikla VeKa. Takřka už se nějakou dobu obklopujeme samými šátky, látkami, sponami, molitany, knoflíky a spoustou dalších věcí, které k práci potřebujeme a dělá nám to velkou radost. Tím spíš, když nám od vás následně chodí tak krásné fotky a zprávy jak jste spokojení. Moc vám všem za to děkujeme, protože jen díky vám se stále zdokonalujeme a rosteme.

Moc mě zajímá tvoření všeho druhu a zamilovala jsem se do zdobených skleniček a tvoření sojových svíček. Zkouším jim dát kus sebe a brzo tady na eshopu najdete velký výběr takových originálních kousků. 

Obrovské díky za Vás všechny, 

Vaše Věra a Katka